• Pálava

VÍNO S PRÍVLASTKOM VÝBER Z HROZNA, BIELE, POLOSUCHÉ

Víno so zlatožltým farebným odtieňom s príťažlivou vôňou kvetov a bazy. Chuť je plná s príjemnou sviežou kyselinou v zábere bohato korenisté. Odporúčame podávať k bielemu mäsu, k rybám na grile a k pareným syrom. Pre vyniknutie chuti podávajte vychladené na 11 – 12 °C.


Ročník: 2018

Objem: 0,75l

Druh

víno s prívlastkom výber z hrozna, biele, polosuché

Typ fľaše

Bordolese Europea

Objem

0,75

Región

Tekovský – Vinohradnícka obec: Nový Tekov vinica: Starý vrch

Ročník

2018

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Pálava

  • 8.90€


Súvisiace produkty

ZĽAVA
Headersini
Headersini Pizza tyčinky s cesnakom a syrom 300 g. Headersini sú vynikajúcou pochúťkou k pivu, vínu aj nealko nápojom. Vychutnáte si ich, či sedíte len tak pri telke, na terase, alebo sledujete zápas s priateľmi. Pizza tyčinky s cesnakom a syrom mozzarella môžete ponúknuť každej návšteve. Nezabudnite sa však vopred pripraviť na to, že sa po nich len tak zapráši! Lahodná chuť a jedinečná súhra ingrediencií — pizza štangle Headersini sa doslova rozplývajú na jazyku. Hneď po prvom zahryznutí pocítite závan morského vzduchu a v myšlienkach sa ocitnete na talianskej pláži. Tieto gressini vám prinesú na jazyk tú pravú príchuť Stredomoria. Chrumkavé okraje a roztečená mozzarela doslova lákajú k tomu, aby ste si dali ešte j..
3.99€ 4.50€
RULANDSKÉ ŠEDÉ
VÍNO S PRÍVLASTKOM VÝBER Z HROZNA, BIELE, POLOSUCHÉVíno so žltým farebným odtieňom, s odrodovou vôňou po chlebovinke a prezretom ovocí, chuť plná s príjemnou kyselinou a medovými tónmi. Odporúčame k cestovinám, grilovanej hydine a sladkým dezertom. Podáva sa pri 11 – 12 °C.Druhvíno s prívlastkom výber z hrozna, biele, polosuchéTyp fľašeBordolese EuropeaObjem0,75RegiónŽeliezovský – Vinohradnícka obec: Malé Ludince vinica: VásárútszerRočník2019..
6.85€
ZĽAVA
Bernardi - Prosecco DOC extra dry
Prosecco je šumivé víno, ktoré dokáže nahradiť šampanské pri prípitkoch na oslavách alebo pri výnimočných príležitostiach. Popíjať ho môžete samostatne, ale pripraviť sa z neho dajú aj skvelé drinky, ktoré osviežia každú párty. Skúsiť môžete Prosecco s mandarínkovou šťavou a plátkom mandarínky alebo ho použiť na prípravu populárneho Mojita.   Bernardi Prosecco Doc Extra Dry pochádza z Talianska, konkrétne z oblasti Veneto. Biele šumivé víno sa odporúča podávať vychladené na teplotu 6 - 8 °C. Prosecco od Bernardi Pietro e Figli má svetlú slamovo žltú farbu, jemnú a konštantnú perlivosť. Svieže a elegantné prosecco vás očarí svojou ľahkou a lahodnou ovocnou arómou. Pohárik Bernardi Prosecco Doc Extra Dry si môžete dať ako aperitív, ale vhodný je aj ako perlivá bodka na konci b..
8.90€ 9.90€
Maslový croissant 3ks
Maslový čerstvo upečený croissant, v počte 3ks, každý o váhe cca 50gobsahuje laktózu a glutén..
2.95€
Orieškovo-kakaová šiška 3ks
3ks Šišiek plnených kakaovo-orieškovou plnkou.obsahuje laktózu a glutén..
2.95€