Street food

Street food si získal svoju obľubu pre jeho rýchlu prípravu a vynikajúcu kombináciu chutí. Nemáte radi nezdravé jedlá? V našej reštaurácii pripravujeme street food len z čerstvých surovín. Pochutiť si tak budete môcť na 100 % hovädzom, bravčovom alebo kuracom mäse. Myslíme tiež na dostatok vitamínov. Hamburger, ktorý si objednáte, obsahuje zdravú zeleninu od lokálnych dodávateľov. Palacinky [635]
Palacinky s jahodovým alebo marhuľovým džemom, nutelou alebo grankom, 2 ks. Poleva čokoládová, karamelová alebo bez polevy. Sladké palacinky sú tou pravou bodkou za každým jedlom. Pripravte sa na lahodný dezert z jemného cesta, ktorý vás prinúti vysloviť slastné: „Mňam!“ Na výber máte hneď niekoľko plniek. Pre milovníkov klasiky ponúkame jahodový alebo marhuľový džem. Tým, čo majú radšej menej tradičné chute, v palacinke iste ulahodí nutela alebo granko. Palacinky si môžete objednať bez polevy, s karamelovou alebo čokoládovou polevou. Pripravili ste nedeľný obed, no nestihli ste nič napiecť? Alebo sa k vám nečakane pozvali na návštevu priatelia? Aj v každodennom zhone iste dobre padne si večer len tak zamaškrtiť a vychutnať jemné palacinky s ..
3.90€
F6 Domáce kuracie nugetky 400 g [560]
Domáce kuracie nugetky 400 gMEGA porcia kuracích nugetiek — čerstvé kuracie prsia obaľované v strúhanke.Každý pozná známe spojenie jemného mäska kuracích pŕs s chrumkavým obalom zo strúhanky. Domáce kuracie nugetky 400 g sú vynikajúcou voľbou každého obeda. Dozlatista vysmážané kúsky mäsa, ktoré sa rozplývajú na jazyku, najlepšie doplní vhodný dresing. Vybrať si ho môžete sami. Na výber je klasický kečup alebo tatárska omáčka. U nás sa však nestratia ani vyznávači netradičných chutí, v ponuke máme aj sladký chilli, cesnakový alebo nivový dresing, mexickú ale i barbecue omáčku.Nech vás hlad prepadol v akejkoľvek situácii, nugetky vám donáška jedla Nové Zámky donesie priamo k vám už do jednej hodiny. Nezabudnite si k nim doobjednať aj vhodnú príloh..
9.90€
Domáce cibuľové krúžky 200 g
Domáce cibuľové krúžky 200 gCibuľové krúžky v chrumkavom obale.Na Slovensku nie až tak bežné, ale obľúbené cibuľové krúžky nájdete aj v našej ponuke. Domáce cibuľové krúžky 200 g si pripravujeme sami z čerstvých surovín. Predstavujú do chrumkava vysmážané spojenie čerstvej cibule obalenej v strúhanke. Sú výbornou prílohou k hamburgeru, kuracím nugetkám, či BBQ krídelkám. Vynikajúce sú však aj samostatne doplnené dobrým dresingom. V našej ponuke si môžete vybrať klasický kečup, tatársku omáčku či horčicu. K dispozícii sú tiež menej zaužívané chute ako sladký chilli, barbecue, cesnakový alebo nivový dresing.Cibuľové krúžky sa hodia ako chutný snack na zahnanie poobedného hladu alebo ako príloha rôznym jedlám. Stačí len pár klikov a už aj môžu byť u..
5.90€
BBQ krídielka
BBQ KrídielkaMarinované jemne pikantné kuracie krídelká, obloha, čalamáda, chlebík, 400 g.Chutne spracované kuracie krídelká sú výbornou voľbou na akúkoľvek príležitosť. Vopred marinované v jemne pikantnom náleve dostane mäso výnimočne bohatú chuť. Do chrumkava upečené BBQ Krídielka v spojení s čerstvým chlebíkom, čalamádou a chutnou oblohou vytvárajú jedinečný zážitok. Vynikajúce sú aj s inými prílohami z našej ponuky. Vybrať si môžete ryžu, hranolky, opekané zemiaky či grilovanú zeleninu a vhodným doplnením bude tiež dresing. K dispozícii sú vám sladký chilli, cesnakový, barbecue, či nivový dresing.Nemáte čas variť obed? Čakáte neplánovanú návštevu? BBQ kuracie krídelká vám donáška jedla Nové Zámky prinesie už do jednej hodiny. Po chutnom obed..
9.90€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)