Alko

U nás si môžete objednať okrem vína a remeselného piva aj tvrdý alkohol. Čo máte najradšej po jedle? Pálenku, rum, vodku či whisky? Staviť môžete na obľúbené a overené značky alkoholu ako Jack Daniels, Nicolaus, Finlandia či Old Herold. K chutnej pizzi, burgru alebo inej špecialite nepatria len alkoholické nápoje, nezabudnite si preto objednať aj niečo nealko. Pivovica 0,5 l
Pivovica vyrobená z remeselného piva Zámčan 12, tradičnými postupmi destilácie. Výrobný postup je identický s výrobou Whisky, avšak bez ležania v sudoch niekoľko rokov..
20.00€
Sudové víno - Frankovka 1L PET
Sudové víno z Levíc, balené do 1L PET fľiaš..
2.70€
Sudové víno - Rizling vlašský 1L PET
Sudové víno z Levíc, biele, rizling vlašský načapovaný do 1L PET fľiaš, s donáškou do domu..
2.70€
Zámčan Tiberius 12° 1 l
Zámčan Tiberius 12° 1 l svetlý ležiak plzenského typu Zámčan Tiberius je svetlý ležiak plzenského typu. Práve tento typ piva patrí k najobľúbenejším a najpopulárnejším, takže nemôže chýbať ani u nás. Ako už vyplýva z názvu, jeho história sa začala písať v meste Plzeň v roku 1295, a dnes je obľúbený v celej Európe. Zámčan Tiberius svetlý ležiak plzenského typu 12° je spodné kvasené pivo. Varí ho pivovar Zámčan podľa pôvodnej receptúry zo žateckého chmeľu, svetlejšieho sladu a mäkkej vody. Zlatistá farba, krémová pena, znamenitá horkosť a troška pikantnosti sú pre svetlý ležiak plzenského typu charakteristické. Svetlé pivo z minipivovarov je vždy jedinečné a lahodné. Pivo sa výborne hodí k burgrom, pizzi, BBQ krídielkám, ale aj k menšiemu občerstveniu na párty, ako sú pagáče..
3.50€
Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)