Alko

U nás si môžete objednať okrem vína a remeselného piva aj tvrdý alkohol. Čo máte najradšej po jedle? Pálenku, rum, vodku či whisky? Staviť môžete na obľúbené a overené značky alkoholu ako Jack Daniels, Nicolaus, Finlandia či Old Herold. K chutnej pizzi, burgru alebo inej špecialite nepatria len alkoholické nápoje, nezabudnite si preto objednať aj niečo nealko. Aperol 1L
PopisAperol je alkoholický nápoj radiaci sa medzi korenené bittery. Má oranžovo-červenú farbu s ovocnou ľahkou horkou chuťou. Vyrába sa z horca, rebarbory, výťažkov z pomarančov, aromatických bylín a farbív. Vznikol v talianskej rodinnej firme Barbieri na kraji mesta Padova okolo roku 1919. Jeho zvláštnosťou je veľmi nízky obsah alkoholu.Zloženielieh, cukor, rastlinné výťažky, soľ, prírodná aróma(obsahuje chinín), farbivá: E110, E124..
14.90€
Fernet Citrus 1L 38%
základom Fernetu Stock Citrus je klasický Fernet Stock. Na rozdiel od neho je však Fernet Stock Citrus sladší a má nižší obsah alkoholu. Neopakovateľná kombinácia štrnástich byliniek z celého sveta, najjemnejšieho liehu, kvalitnej vody a karamelového kuléru, je naviac doplnená prírodnými arómami vybraných citrusových plodov najvyššej kvality. Fernet Stock Citrus je vynikajúci predovšetkým v kombinácii s ľadom, ale hodí sa i pre prípravu nepreberného množstva miešaných nápojov.Zloženiemelasový lieh, cukor, zmes bylín, prírodná aróma citrusových plodov, farbivo – karamel..
13.90€
Fernet Stock 1L 38%
Fernet Stock oslavuje 90 rokov. Presné znenie receptúry je od počiatku predmetom tajomstva a aj dnes ho poznajú iba dvaja ľudia. Ukrýva v sebe 14 bylín, z ktorých odtajnené sú koreň horca, zemežlčová vňať, harmanček rímsky a chinínová kôra. Dokonalá harmónia chutí vzniká využitím iba toho najkvalitnejšieho macerátu pod prísnym drobnohľadom majstra destiléra. Populárny likér nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Zloženiemelasový lieh, cukor, zmes bylín, farbivo - karamel..
13.90€
Olmeca Gold 1L
Olmeca Gold 1L..
26.90€
Olmeca Tequila Silver 1L
svetoznáma tequila z mexika v striebornej edícii v litrovej fľaši na donášku do domu..
25.90€
Pivovica 0,5 l
Pivovica vyrobená z remeselného piva Zámčan 12, tradičnými postupmi destilácie. Výrobný postup je identický s výrobou Whisky, avšak bez ležania v sudoch niekoľko rokov..
20.00€
Spišská borovička 1l
Tradičná spišská borovička v litrovom balení za super zvýhodnenú cenu. Spišská borovička patrí medzi tradičné pálenky, ktoré majú u nás svoju bohatú históriu. Vyrába sa z plodov červeného jalovca, kvalitného liehu a vody. Jemná a lahodná chuť Spišskej borovičky už očarila množstvo ľudí. Bez prípitku sa zrejme nezaobíde žiadna oslava, či už s priateľmi alebo s rodinou. Spišská borovička si nájde svoje miesto tiež ako aperitív pred jedlom alebo ako posledný chod po výdatnom obede. V minulosti sa najčastejšie borovička pila samostatne a pridávať ju do koktailov nebolo vôbec bežné.  Dnes sa však aj zvyky Slovákov postupne menia a Spišská borovička sa dostáva aj do miešaných nápojov. Vyskúšať môžete, napríklad, jednoduchú, ale skvelú kombináciu borovičky, Sprite a kvap..
12.90€
Nicolaus vodka 1,00 l
Nicolaus vodka 1,0 l fľaša| 11.50 € nad 2 ks| 10.50 € nad 5 ksExtra jemná Nicolaus vodka je najobľúbenejšia slovenská párty vodka. Na jej výrobu sa používa najjemnejší obilný lieh a najčistejšia ľadovcová voda. Extra jemnosť zabezpečuje aj filtrácia cez 24 jedinečných filtrov z aktívneho striebra. Viete, ako ju správe podávať? Odporúčané servírovanie Nicolaus vodky je s ľadom a olejmi z citrónovej kôry. Kúsok citrónovej kôry môžete pridať aj do pohára s ľadom a vodkou. Nicolaus vodka je vhodná aj do drinkov ako Cosmopolitan či Greyhound. ..
13.90€
Tatranský čaj Tatratea 0,7 l
Tatranský čaj Tatratea 0,7 lTatranský čaj Tatratea je likér na báze čierneho čaju vyrobený výhradne z prírodných ingrediencií. V elegantnej fľaši sa tak ukrýva jemný lieh, prvotriedny čierny čaj, extrakt z bylín a ovocných destilátov, cukor a priezračná tatranská voda. Tatranský čaj Tatratea52 % môžete piť samostatne, ale vhodný je aj na prípravu drinkov, či už jednoduchých alebo miešaných, dokonca s ním pripravíte aj horúce nápoje. Stačí si ho pridať do vašej objednávky. Donáška jedla Nové Zámky sa postará o rýchle doručenie už do 1 hodiny.   ..
14.90€
Barack 0,5 l
Barack 0,5 lBarack 0,5 l pálinka je ovocná liehovina, ktorá sa právom radí medzi klasiky medzi alkoholickými nápojmi. Marhuľová pálenka vyrobená na Slovensku je vhodná ako prípitok na oslavách, grilovačkách či párty s priateľmi, ale aj na oslavách s rodinou. Jemná chuť a marhuľová aróma vynikne najlepšie vtedy, ak sa Barack pálinka podáva vychladená. ..
5.90€
Captain Morgan Spiced 35% 1 l
Captain Morgan Spiced 35% 1 l..
16.90€
Čerešňa Cseresznye 0,5 l
Čerešňa Cseresznye 0,5 lČerešňovica Cseresznye 0,5 l sa zaraďuje medzi obľúbené ovocné destiláty. Vyrobená je z kvalitných odrôd a jemného destilátu. Po otvorení tak budete mať možnosť zacítiť aj ochutnať jemný alkoholický nápoj s unikátnou čerešňovou arómou. Čerešňovica Cseresznye je vhodným prípitkom pri rodinných oslavách či výnimočných udalostiach, ale aj pri stretnutí s priateľmi. Môžete si ju dopriať aj ako digestív po chutnom obede či večeri. Pohárik destilátu si vychutnáte viac, ako bude pálenka vychladená.   ..
5.90€
Jack Daniels Whisky 40 % 1 l
Jack Daniels Whisky 40 % 1 lJack Daniel´s Tennessee Whisky Old No. 7 je jedna z najobľúbenejších whisky. Miestom, kde sa zrodila táto whisky je Tennessee, konkrétne najstarší registrovaný liehovar v USA.Jej chuť vám môže trochu pripomínať bourbon, avšak whisky Jack Daniel´s Whisky je filtrovaná cez javorové uhlie. Na jej výrobu sa používa čistá jaskynná voda. Farba Jack Daniel´s Whiskey je stredne medová a sýta. Keď si k nej privoniate, zacítite korenie a olejový orech s náznakom dymu. Chuť je jemná a v dokonalej rovnováhe medzi sladkou a dubovou chuťou. Neveríte? Pridajte si ju do objednávky a bude u vás už do 1 hodiny.  ..
29.90€
Leon tuzemák 1 l
Leon rumLeon Tuzemský rum patrí ku párty klasikám najmä vďaka optimálnemu pomeru cena a kvalita. Leon rum sa radí k najobľúbenejším tmavým alkoholickým nápojom. Môžete ho piť čistý, ale dá sa primiešať aj do drinkov, ktorým dodá jedinečnú chuť. Klasickou kombináciou je Coca Cola a Leon rum, pridať môžete tiež kvapku citrónovej šťavy. Milujete chladené nápoje? Pridajte aj ľad alebo ho nechajte dobre vychladiť.   ..
9.90€
Old Herold Bošácka Slivovica 1 l
Old Herold Bošácka Slivovica 1 lBošácka slivovica nemôže v ponuke značky Old Herold chýbať. Tento obľúbený ovocný destilát sa našich končinách teší veľkej popularite. Slivovica z úrody trenčianskych dolín je výsledkom overených receptúr našich predkov. Bošácka slivovica je vyrobená z poctivého ovocného kvasu zo zdravého a zrelého ovocia. Harmónia chutí je aj zásluhou dvojstupňovej destilácie. Odporúčaná teplota slivovice pri servírovaní je 10 - 12 °C.  ..
26.90€
Zobrazenie 1 až 15 z 15 (1 stránok)