• Sudové víno - Rizling vlašský 1L PET

Sudové víno z Levíc, biele, rizling vlašský načapovaný do 1L PET fľiaš, s donáškou do domu

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Sudové víno - Rizling vlašský 1L PET

  • 2.70€


Súvisiace produkty

Coca Cola (1,0 liter) [701]
COCA COLA (1,0 LITER)Na čo máte chuť po dobrom obede alebo večeri? Výdatné jedlo si priam žiada nápoj, ktorý poteší vaše chuťové bunky a pomôže vám s trávením. Čo tak dať si Coca Colu? Vo výhodnom balení až 1 l sa s ňou môžete navyše podeliť aj so svojimi priateľmi. Coca Cola je už tradične považovaná za nealkoholický nápoj, ktorý by nemal chýbať na žiadnej oslave, párty alebo rodinnom obede. Radi po ňom siahajú všetky generácie. Prečo Coca Cola učarila vám? Je to pre jej originálnu chuť? Alebo vám prospievajú jej povzbudivé účinky? Coca Cola je tu s nami už 125 rokov a jej tradičná receptúra sa až podnes nezmenila. Osvieženie príjemných bubliniek si môžete užívať spolu s vynikajúco vyváženou chuťou. Tento nealkoholický nápoj okrem toho obsahuje kofeí..
1.90€
Sprite (1,0 liter) [703]
SPRITE (1,0 LITER)Nechutia vám kolové nápoje? Potom vám po jedle iste dobre padne nealkoholický nápoj s chuťou limetky a citrónu — Sprite. Sprite z dielne známeho výrobcu Coca Cola vynikajúco chutí na párty, pri vode i nedeľnom obede s rodinou. Predstavte si osviežujúcu záplavu príjemných bubliniek, ktoré vám stekajú dole hrdlom. Po malom snacku aj výdatnom jedle vám pomôžu s trávením a navodia dokonalý pocit pohody. Nemusíte sa pritom obávať ani vysokého obsahu kalórií. Na 250 ml ich Sprite obsahuje len 23! Sprite váš smäd uhasí unikátnou kombináciou limetky a citrónu. Nemáte radi umelé príchute? Potom vás iste potešia obsiahnuté čisto prírodné arómy. Pripravte sa na to, že keď ho otvoríte, otočia sa k vám všetci prítomní. Vo vý..
1.90€
Rizling Vlašský 1 l fľaša
Rizling VlašskýRizling vlašský je odroda viniča, ktorá je rokmi overená ako ideálna odroda na výrobu bieleho vína. Rizling je ľahké a svieže víno, ideálne na leto, k chutnému obedu, večeri alebo k drobnému snacku. Môžete si ho vychutnať tiež ako strik. Pohárik bieleho vína si môžete dopriať aj ako prípitok pri výnimočných udalostiach.Rizling vlašský sa môže podávať napríklad k husacine a kačacine, k teľaciemu mäsu, ale i k hydinovým alebo zeleninovým jedlám. Zostalo vám trochu vína v nedopitej fľaši? Biele víno dodá vynikajúcu príchuť mnohým pokrmom. Už ste si vybrali, čo si dnes dáte z našej ponuky? K vášmu jedlu si nezabudnite pridať aj biele víno rizling vlašský. Donáška jedla Nové Zámky vám vašu objednávku doručí do 60 minút. Nezabudnite na spr..
3.30€
Pivovica 0,5 l
Pivovica vyrobená z remeselného piva Zámčan 12, tradičnými postupmi destilácie. Výrobný postup je identický s výrobou Whisky, avšak bez ležania v sudoch niekoľko rokov..
20.00€