Dezerty

Máte po jedle vždy chuť na niečo sladké? V našej ponuke sme mysleli aj na vás a pripravili sme pre vás chutné dezerty. Bude to klasika v podobe palaciniek alebo milujete dezerty s množstvom čokolády? Všetci labužníci sa už iste tešia, ako z každej z týchto pochúťok ochutnajú. Cítite už, ako sa vám rozplývajú na jazyku? D2 Palacinky [635]
Palacinky s jahodovým alebo marhuľovým džemom, nutelou alebo grankom, 2 ks. Poleva čokoládová, karamelová alebo bez polevy. Sladké palacinky sú tou pravou bodkou za každým jedlom. Pripravte sa na lahodný dezert z jemného cesta, ktorý vás prinúti vysloviť slastné: „Mňam!“ Na výber máte hneď niekoľko plniek. Pre milovníkov klasiky ponúkame jahodový alebo marhuľový džem. Tým, čo majú radšej menej tradičné chute, v palacinke iste ulahodí nutela alebo granko. Palacinky si môžete objednať bez polevy, s karamelovou alebo čokoládovou polevou. Pripravili ste nedeľný obed, no nestihli ste nič napiecť? Alebo sa k vám nečakane pozvali na návštevu priatelia? Aj v každodennom zhone iste dobre padne si večer len tak zamaškrtiť a vychutnať jemné palacinky s ..
3.99€
D3 Gateaux au chocolat - čokoládová tortička  [631]
Čokoládová tortička plnená krémom z tmavej čokolády 100 gČo si predstavíte, keď sa povie originálny dezert? Pre väčšinu ľudí je to niečo čokoládové. Ak táto neodolateľná pochúťka láka aj vás, je tu pre vás čokoládová tortička s krémom z tmavej čokolády. Privrite oči a môžete začať snívať o jej chuti. Lahodné, jemné kakaové cesto v spojení s chutnou, čokoládovou plnkou prináša luxusný zákusok, ktorému neodolá žiadny gurmán. Tento jedinečný čokoládový zážitok, ktorý ocení každý milovník čokolády. Pozor! Budete naň mať chuť nielen po dobrom obede!Máte chuť na sladké na nestihli ste napiecť? Chystá sa k vám návšteva na nedeľný obed a zabudli ste na dezert? Header's donáška jedla Nové Zámky bude u vás už do jednej hodiny od objednania. ..
4.99€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)