Nealko

Obľúbené nealkoholické nápoje ako Kofola original, Cola, Fanta či Sprite výborne chutia spolu s jedlom. Osviežia vás po chutnom burgri, šaláte aj pizzi. Alebo máte chuť na špecialitu dňa? Nealkoholické nápoje sú neoddeliteľnou súčasťou obeda, večere ale aj párty. Nezabudnite si ich preto naklikať do vašej objednávky. Hell classic 0.25l
Energetický nápoj s obsahom cukru 0,25l..
1.20€
Mitická jemne perlivá 6x1,5L
Svojím vhodným minerálnym zložením je prínosom pre naše zdravie, vitalitu a celkovú psychickú pohodu. Nízky obsah sodíka a priaznivý pomer vápnika a horčíka z nej robia ideálnu minerálnu vodu vhodnú na každý deň. Preto je s ňou každý deň o dúšok lepší.cena za kus je 0,64€ + 0,15€ zálohaV cene kartónu je započítaná aj záloha za PET 6x0,15 = 0,90€..
4.70€
Mitická neperlivá 6x1,5L
Svojím vhodným minerálnym zložením je prínosom pre naše zdravie, vitalitu a celkovú psychickú pohodu. Nízky obsah sodíka a priaznivý pomer vápnika a horčíka z nej robia ideálnu minerálnu vodu vhodnú na každý deň. Preto je s ňou každý deň o dúšok lepší.cena za kus je 0,64€ + 0,15€ zálohaV cene kartónu je započítaná aj záloha za PET 6x0,15 = 0,90€..
4.70€
Coca Cola (1,0 liter) [701]
COCA COLA (1,0 LITER)Na čo máte chuť po dobrom obede alebo večeri? Výdatné jedlo si priam žiada nápoj, ktorý poteší vaše chuťové bunky a pomôže vám s trávením. Čo tak dať si Coca Colu? Vo výhodnom balení až 1 l sa s ňou môžete navyše podeliť aj so svojimi priateľmi. Coca Cola je už tradične považovaná za nealkoholický nápoj, ktorý by nemal chýbať na žiadnej oslave, párty alebo rodinnom obede. Radi po ňom siahajú všetky generácie. Prečo Coca Cola učarila vám? Je to pre jej originálnu chuť? Alebo vám prospievajú jej povzbudivé účinky? Coca Cola je tu s nami už 125 rokov a jej tradičná receptúra sa až podnes nezmenila. Osvieženie príjemných bubliniek si môžete užívať spolu s vynikajúco vyváženou chuťou. Tento nealkoholický nápoj okrem toho obsahuje kofeí..
1.90€
Kofola (1,5 liter)
KOFOLAKtorý nealkoholický nápoj máte najradšej po jedle? Ak patríte medzi tých, ktorým učarila tradičná československá kofola, pripravili sme pre vás výhodné 1,5 l balenie. Kofola vyrábaná z čistej vody v Rajeckej Lesnej obsahuje zmes 14 bylín a ovocných štiav. Túto zmes dopĺňa unikátna chuť sladkého drievka. Najlepšie chutí čapovaná, ak však práve nemáte čas zájsť si na ňu, jej dokonale vyváženú chuť si môžete užívať v pohodlí domova. Kofola je vynikajúcim spoločníkom v práci, na cestách a nemala by chýbať ani na žiadnej párty. Dali ste si na obed rezeň, šalát alebo pizzu? Žiada sa vám teraz chutný nápoj, ktorý vám rýchlo dodá energiu? V kofole sa ukrýva dávka kofeínu, ktorý vás zaručene nakopne. V kombinácii s extraktmi z byliniek má ..
1.90€
Coca Cola Zero (1,0 liter) [700]
COCA COLA ZERO (1,0 LITER)Vynikajúca chuť, ktorá je charakteristická pre tradičnú Coca Colu, je tu pre vás aj bez obsahu cukru. Coca Cola Zero obsahuje len 1 kcal na 250 ml nápoja. Vyhovie tak všetkým tým, ktorí kontrolujú svoj energetický príjem ako aj príjem cukru. Tak čo. Už viete, ktorý nealkoholický nápoj si dnes objednáte k svojmu jedlu? Coca Cola osviežuje a prináša novú energiu už 125 rokov. Tento nápoj vo výhodnom balení a bez cukru si môžete dopriať aj vy. Nezabudnite, že Coca Cola Zero najlepšie chutí, ak sa s ňou podelíte so svojimi priateľmi! Coca Cola Zero obsahuje dávku kofeínu, ktorý má povzbudzujúce účinky na nervovú sústavu a pôsobí proti únave. Kofeín navyše prospieva tráveniu. Aj preto sa Coca Cola Zero radí k najviac ..
1.90€
Sprite (1,0 liter) [703]
SPRITE (1,0 LITER)Nechutia vám kolové nápoje? Potom vám po jedle iste dobre padne nealkoholický nápoj s chuťou limetky a citrónu — Sprite. Sprite z dielne známeho výrobcu Coca Cola vynikajúco chutí na párty, pri vode i nedeľnom obede s rodinou. Predstavte si osviežujúcu záplavu príjemných bubliniek, ktoré vám stekajú dole hrdlom. Po malom snacku aj výdatnom jedle vám pomôžu s trávením a navodia dokonalý pocit pohody. Nemusíte sa pritom obávať ani vysokého obsahu kalórií. Na 250 ml ich Sprite obsahuje len 23! Sprite váš smäd uhasí unikátnou kombináciou limetky a citrónu. Nemáte radi umelé príchute? Potom vás iste potešia obsiahnuté čisto prírodné arómy. Pripravte sa na to, že keď ho otvoríte, otočia sa k vám všetci prítomní. Vo vý..
1.90€
Fanta (1,0 liter) [702]
FANTA (1,0 LITER)Sladký, no pritom osviežujúci — to je obľúbený nealkoholický nápoj Fanta. Jej chuť vás bude sprevádzať od prvého okamihu až po poslednú kvapku v pohári. Dali by ste si ešte? Výhodné balenie 1 l vám umožní pridať si aj viackrát!Vedeli ste, že Fanta je prvým nealkoholickým nápojom, ktorý Coca Cola Company začala vyrábať po nápoji Coca Cola? Fanta bola vyvinutá počas vojny v Nemecku. Za jej vznikom stál nedostatok surovín a koncentrátu potrebného na výrobu Coca Coly. Pracovníci firmy tak vsadili na novinku, ktorá si okamžite získala srdcia spotrebiteľov. Nechajte sa rozmaznávať intenzívnou pomarančovou chuťou po každom jedle. Fanta dokáže potešiť zmysly a rozprúdi aj zábavu. Neveríte? Stačí, ak nachystáte niekoľko fliaš na najbližšiu o..
1.99€
Kinley (1,0 liter) [700]
KINLEY (1,0 LITER)Obľúbená limonáda s tonikovou príchuťou Kinley chutí samotná alebo si ju môžete pridať do rôznych miešaných nápojov. Je výborná ako súčasť koktailov a môžete si ju naliať len tak k jedlu alebo chuťovkám. V balení 1 l je výbornou voľbou ako súčasť občerstvenia pre návštevu, na oslavu a pomôže rozprúdiť zábavu i na párty. Kinley robí spoločnosť svojim spotrebiteľom už od začiatku sedemdesiatych rokov. Kinley s tonikovou príchuťou, cukrami a sladidlom prekvapí vyváženou chuťou a povzbudivým účinkom na náladu. Už viete, čo si dnes nalejete do pohára po vašom obede? Vyprážaný rezeň s hranolkami, chutné dusené kuracie kúsky aj tortilla s chrumkavým bravčovým — to všetko si priam žiada nápoj s bublinkami..
1.90€
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)