• Sprite (1,0 liter) [703]

SPRITE (1,0 LITER)

Nechutia vám kolové nápoje? Potom vám po jedle iste dobre padne nealkoholický nápoj s chuťou limetky a citrónu — Sprite. Sprite z dielne známeho výrobcu Coca Cola vynikajúco chutí na párty, pri vode i nedeľnom obede s rodinou.

Predstavte si osviežujúcu záplavu príjemných bubliniek, ktoré vám stekajú dole hrdlom. Po malom snacku aj výdatnom jedle vám pomôžu s trávením a navodia dokonalý pocit pohody. Nemusíte sa pritom obávať ani vysokého obsahu kalórií. Na 250 ml ich Sprite obsahuje len 23!

Sprite váš smäd uhasí unikátnou kombináciou limetky a citrónu. Nemáte radi umelé príchute? Potom vás iste potešia obsiahnuté čisto prírodné arómy. Pripravte sa na to, že keď ho otvoríte, otočia sa k vám všetci prítomní. Vo výhodnom balení 1 l ho však budete mať dosť pre všetkých. Váš Sprite s chutným obedom či večerou môže byť u vás doma už do 60 minút. Stačí vytvoriť objednávku a donáška jedla Nové Zámky vám ho čo najrýchlejšie doručí. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Sprite (1,0 liter) [703]

  • 1.90€


Súvisiace produkty

Olmeca Tequila Silver 1L
svetoznáma tequila z mexika v striebornej edícii v litrovej fľaši na donášku do domu..
25.90€
Olmeca Gold 1L
Olmeca Gold 1L..
26.90€
Aperol 1L
PopisAperol je alkoholický nápoj radiaci sa medzi korenené bittery. Má oranžovo-červenú farbu s ovocnou ľahkou horkou chuťou. Vyrába sa z horca, rebarbory, výťažkov z pomarančov, aromatických bylín a farbív. Vznikol v talianskej rodinnej firme Barbieri na kraji mesta Padova okolo roku 1919. Jeho zvláštnosťou je veľmi nízky obsah alkoholu.Zloženielieh, cukor, rastlinné výťažky, soľ, prírodná aróma(obsahuje chinín), farbivá: E110, E124..
14.90€
Sudové víno - Chardonnay 1L PET
Sudové víno, načapované do 1L PET fľiaš, s donáškou do domu..
2.55€