O nás

Začalo to príbehom z roku 2001. Tibor Hlavička sa rozhodol otvoriť podnik, ktorý by vypĺňal medzeru na trhu. V tej dobe bolo v meste veľmi málo podnikov, a ešte menej, kde by ste si mohli v kľude sadnúť a porozprávať sa s kamarátmi, známymi, partnermi alebo si len vychutnať šálku kávy.

V roku 2005 padla myšlienka otvoriť kuchyňu, a ponúknuť hladným zákazníkom aj jedlo, aby neutekali domov. 

V roku 2006 sme spustili donášku jedál do domu a web stránku s možnosťou objednania jedál cez internet. Ako prvá donáška v meste.

Na základe rozhodnutia mesta predať a zbúrať priestory, v ktorých sme fungovali 10 rokov (od roku 1998 do roku 2001 ako potraviny, a od roku 2001 ako piváreň a reštaurácia) , sme v roku 2009 skončili činnosť na G. Bethlena a presunuli sme kuchyňu na Bratislavskú ulicu. V roku 2012 sme túto prevádzku zrušili a spojili kuchyňu s pivárňou na súčasnej adrese - na Nábrežnej 43A. 

V roku 2013 sme ako prvá donáška spustili možnosť platby kartou cez internet, ako aj v podniku.

V roku 2016 nám pribudli do života dve radostné správy. A to práca na prvom novozámockom pivovare a narodenie najmladšieho člena - Tibora Hlavičku najmladšieho, tretieho v generácii.

V roku 2017 spúšťame po roku príprav, prerábok, nervov a hlavne odhodlania prvý novozámocký pivovar - Zámčan, ktorý sa nachádza v suteréne budovy - Pivovar a Reštaurácia Header`s.


Veľa z Vás sa nás pýta, prečo názov Header`s?

Znamená v angličtine Hlavičkov :)