Alko

U nás si môžete objednať okrem vína a remeselného piva aj tvrdý alkohol. Čo máte najradšej po jedle? Pálenku, rum, vodku či whisky? Staviť môžete na obľúbené a overené značky alkoholu ako Jack Daniels, Nicolaus, Finlandia či Old Herold. K chutnej pizzi, burgru alebo inej špecialite nepatria len alkoholické nápoje, nezabudnite si preto objednať aj niečo nealko. 


Upresniť vyhľadávanie


Aperol 1L
PopisAperol je alkoholický nápoj radiaci sa medzi korenené bittery. Má oranžovo-červenú farbu s ovocnou ľahkou horkou chuťou. Vyrába sa z horca, rebarbory, výťažkov z pomarančov, aromatických bylín a farbív. Vznikol v talianskej rodinnej firme Barbieri na kraji mesta Padova okolo roku 1919. Jeho zvláštnosťou je veľmi nízky obsah alkoholu.Zloženielieh, cukor, rastlinné výťažky, soľ, prírodná aróma(obsahuje chinín), farbivá: E110, E124..
14.95€
Beefeater gin 40% 1L
Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten rozprával, že "strážcovia Tower of London" denne od dvora dostávajú veľké prídely hovädzieho mäsa a že by sa im mohlo hovoriť "Beefeaters". Beefeater Gin nikdy nemá obsah alkoholu nižší ako 40%, pretože alkohol je dôležitý pre udržanie chuti a arómy, ktoré nápoju zaručujú trvale vysokú kvalitu a chuť. Tvorený z 9 botaník: borievka, citrónová a pomarančová kôra, mandle, koreň a semienka Angeliky, semienka koriandru, koreň orris a sladké drievko. Chuť: základnou bylinou je jalovec, ktorý dopĺňajú vycibrené tóny citrusov, sevillské pomaranče zo Španielska, mandle s delikátnou chuťou mar..
18.96€
Diplomatico reserva exclusiva 0.7L 40%
PopisDiplomático Reserva Exclusiva je blend rumov vyrobených výhradne na kotlíkových destilačných zariadeniach a zrejúcich v priemere 12 rokov. Je sladký, s ovocnou chuťou, čo je charakteristické pre všetky rumy Diplomático, ale obsahuje ešte vyššiu koncentráciu a intenzívnejšiu chuť. Jedná sa o výnimočný rum určený k pomalému popíjaniu, ktorý sa stal hitom pre všetkých milovníkov rumov od svojho uvedenia na trh. Držiteľ ocenenia "Best of Category" v kategórii rumov zrejúcich 9-15 rokov - International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida.Vôňa: ovocný koláč, rumová zmrzlina, kakao, banánChuť: čokoládové tóny, fondán a tropické ovocieZáver: horko-sladký pomaranč, horká čokoláda a vanilkový krém..
34.95€
Fernet Citrus 1L 38%
základom Fernetu Stock Citrus je klasický Fernet Stock. Na rozdiel od neho je však Fernet Stock Citrus sladší a má nižší obsah alkoholu. Neopakovateľná kombinácia štrnástich byliniek z celého sveta, najjemnejšieho liehu, kvalitnej vody a karamelového kuléru, je naviac doplnená prírodnými arómami vybraných citrusových plodov najvyššej kvality. Fernet Stock Citrus je vynikajúci predovšetkým v kombinácii s ľadom, ale hodí sa i pre prípravu nepreberného množstva miešaných nápojov.Zloženiemelasový lieh, cukor, zmes bylín, prírodná aróma citrusových plodov, farbivo – karamel..
13.90€
Fernet Stock 1L 38%
Fernet Stock oslavuje 90 rokov. Presné znenie receptúry je od počiatku predmetom tajomstva a aj dnes ho poznajú iba dvaja ľudia. Ukrýva v sebe 14 bylín, z ktorých odtajnené sú koreň horca, zemežlčová vňať, harmanček rímsky a chinínová kôra. Dokonalá harmónia chutí vzniká využitím iba toho najkvalitnejšieho macerátu pod prísnym drobnohľadom majstra destiléra. Populárny likér nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Zloženiemelasový lieh, cukor, zmes bylín, farbivo - karamel..
13.90€
Jameson 40% 1L
PopisVeľmi obľúbená írska zmesová whisky známa spriaznenosťou so zázvorovým pivom. Jameson je odrazová doska do fascinujúceho sveta írskej whisky a jeho kvalita sa za posledných 10 - 15 rokov prudko zlepšila. Je to jedna z najobľúbenejších whisky Jima Murrayho, ktorý jej v roku 2013 vo Whisky Bible udelil 95 bodov...
19.95€
Olé mexicana gold 38% 0,7l
liehovina, 38%,..
9.90€
Olmeca Gold 1L
Olmeca Gold 1L..
26.98€
Olmeca Tequila Silver 1L
svetoznáma tequila z mexika v striebornej edícii v litrovej fľaši na donášku do domu..
24.99€
ZĽAVA
Slovenská borovička 35% 1L
Slovenská borovička 35% 1L..
8.95€ 9.95€
ZĽAVA
Spišská borovička 1l
Tradičná spišská borovička v litrovom balení za super zvýhodnenú cenu. ..
12.90€ 15.90€
Nicolaus vodka 1,00 l
Nicolaus vodka 1,0 l fľaša| 11.50 € nad 2 ks| 10.50 € nad 5 ksExtra jemná Nicolaus vodka je najobľúbenejšia slovenská párty vodka. Na jej výrobu sa používa najjemnejší obilný lieh a najčistejšia ľadovcová voda. Extra jemnosť zabezpečuje aj filtrácia cez 24 jedinečných filtrov z aktívneho striebra. Viete, ako ju správe podávať? Odporúčané servírovanie Nicolaus vodky je s ľadom a olejmi z citrónovej kôry. Kúsok citrónovej kôry môžete pridať aj do pohára s ľadom a vodkou. Nicolaus vodka je vhodná aj do drinkov ako Cosmopolitan či Greyhound. ..
11.99€
Finlandia Vodka 1 l
Finlandia Vodka 1 lFinlandia Vodka 1 l patrí k najobľúbenejším značkám vodky. Vyrába sa zo zlatého fínskeho jačmeňa a pramenitej vody z ľadovca. V elegantnej fľaši je teda ukrytá svieža vodka, ktorú môžete piť čistú, alebo ju pridať do rôznych drinkov. Na každej fľaši je zobrazené Polnočné slnko, ktoré je symbolom nekončiacich dní na severe Fínska. Myšlienka Finlandia Vodka je taká, že počas bielych nocí je podstatné len to, aby sme sa stretli so svojimi priateľmi.   ..
18.90€
Jelínek Moravská hruška 1 l
Moravská hruška 1 lHruškovica patrí k obľúbeným ovocným destilátom. R. Jelínek Moravská hruška je destilát z jemného liehu a zrelých hrušiek. Aj vďaka trojstupňovej destilácii vyniká jemnou chuťou a charakteristickou vôňou. Hruškovica je tradičný destilát, ktorý je vhodný ako aperitív pri rodinných stretnutiach či oslavách, alebo na prípitok s priateľmi.  Hrušku Jelínek si môžete vychutnať čistú, alebo si do pohárika pridať aj kúsok hrušky, ideálne zaváranej. Pridať môžete aj kvapku šťavy, ktorá jej dodá osobitú príchuť. ..
14.90€
ZĽAVA
Tatranský čaj Tatratea 0,7 l
Tatranský čaj Tatratea 0,7 lTatranský čaj Tatratea je likér na báze čierneho čaju vyrobený výhradne z prírodných ingrediencií. V elegantnej fľaši sa tak ukrýva jemný lieh, prvotriedny čierny čaj, extrakt z bylín a ovocných destilátov, cukor a priezračná tatranská voda. Tatranský čaj Tatratea52 % môžete piť samostatne, ale vhodný je aj na prípravu drinkov, či už jednoduchých alebo miešaných, dokonca s ním pripravíte aj horúce nápoje. Stačí si ho pridať do vašej objednávky. Donáška jedla Nové Zámky sa postará o rýchle doručenie už do 1 hodiny.   ..
14.90€ 19.90€
Barack 0,5 l
Barack 0,5 lBarack 0,5 l pálinka je ovocná liehovina, ktorá sa právom radí medzi klasiky medzi alkoholickými nápojmi. Marhuľová pálenka vyrobená na Slovensku je vhodná ako prípitok na oslavách, grilovačkách či párty s priateľmi, ale aj na oslavách s rodinou. Jemná chuť a marhuľová aróma vynikne najlepšie vtedy, ak sa Barack pálinka podáva vychladená. ..
5.90€
Captain Morgan Spiced 35% 1 l
Captain Morgan Spiced 35% 1 l..
16.90€
Čerešňa Cseresznye 0,5 l
Čerešňa Cseresznye 0,5 lČerešňovica Cseresznye 0,5 l sa zaraďuje medzi obľúbené ovocné destiláty. Vyrobená je z kvalitných odrôd a jemného destilátu. Po otvorení tak budete mať možnosť zacítiť aj ochutnať jemný alkoholický nápoj s unikátnou čerešňovou arómou. Čerešňovica Cseresznye je vhodným prípitkom pri rodinných oslavách či výnimočných udalostiach, ale aj pri stretnutí s priateľmi. Môžete si ju dopriať aj ako digestív po chutnom obede či večeri. Pohárik destilátu si vychutnáte viac, ako bude pálenka vychladená.   ..
5.90€
Jack Daniels Whisky 40 % 1 l
Jack Daniels Whisky 40 % 1 lJack Daniel´s Tennessee Whisky Old No. 7 je jedna z najobľúbenejších whisky. Miestom, kde sa zrodila táto whisky je Tennessee, konkrétne najstarší registrovaný liehovar v USA.Jej chuť vám môže trochu pripomínať bourbon, avšak whisky Jack Daniel´s Whisky je filtrovaná cez javorové uhlie. Na jej výrobu sa používa čistá jaskynná voda. Farba Jack Daniel´s Whiskey je stredne medová a sýta. Keď si k nej privoniate, zacítite korenie a olejový orech s náznakom dymu. Chuť je jemná a v dokonalej rovnováhe medzi sladkou a dubovou chuťou. Neveríte? Pridajte si ju do objednávky a bude u vás už do 1 hodiny.  ..
29.90€
Leon tuzemák 1 l
Leon rumLeon Tuzemský rum patrí ku párty klasikám najmä vďaka optimálnemu pomeru cena a kvalita. Leon rum sa radí k najobľúbenejším tmavým alkoholickým nápojom. Môžete ho piť čistý, ale dá sa primiešať aj do drinkov, ktorým dodá jedinečnú chuť. Klasickou kombináciou je Coca Cola a Leon rum, pridať môžete tiež kvapku citrónovej šťavy. Milujete chladené nápoje? Pridajte aj ľad alebo ho nechajte dobre vychladiť.   ..
9.90€
Old Herold Bošácka Slivovica 1 l
Old Herold Bošácka Slivovica 1 lBošácka slivovica nemôže v ponuke značky Old Herold chýbať. Tento obľúbený ovocný destilát sa našich končinách teší veľkej popularite. Slivovica z úrody trenčianskych dolín je výsledkom overených receptúr našich predkov. Bošácka slivovica je vyrobená z poctivého ovocného kvasu zo zdravého a zrelého ovocia. Harmónia chutí je aj zásluhou dvojstupňovej destilácie. Odporúčaná teplota slivovice pri servírovaní je 10 - 12 °C.  ..
25.90€
Zobrazenie 1 až 21 z 21 (1 stránok)