Pivo

Pivo

Remeselné pivo s jeho výnimočnou chuťou je celkom iné ako klasické pivá z veľkých pivovarov. Pivné špeciality si môžete vychutnať len tak po dlhom dni, ale skvele doplnia aj pizzu, burger či iné jedlo. Ak ste ešte čaro remeselného piva neobjavili, je najvyšší čas to zmeniť. Hodí sa aj na párty alebo grilovačku s priateľmi.Desiatka výčapné 2 l
Výčapné remeselné pivo nepasterizované a nefiltrované, chmelené výlučne žateckým poloraným červeňákom v 2 l PET fľašiRemeselné pivo Zámčan desiatka je výčapné nepasterizované a nefiltrované pivo. Nefiltrované pivo rozoznáte od filtrovaného na prvý pohľad aj ochutnanie. Nefiltrované pivo je zakalené a má výraznejšiu a bohatšiu chuť. Je to tým, že obsahuje aj kvasinky a mikročastice, ktoré sa vo filtrovanom pive nenachádzajú. Remeselné pivo Zámčan desiatka výčapné ocenia znalci remeselných pív, ale aj tí, ktorí radi skúšajú nové chute a pivné špeciality. Chmelené je žateckým poloraným červenákom. Nefiltrované, nepasterizované pivo má kratšiu dobu spotreby, avšak svetlé pivo s jedinečnou chuťou sa na grilovačke či oslave s priateľmi vypije možno skôr, ako by ste očakávali. Desiatka ..
4.00€
Radler pomelo&grep PET 1.5L
Radler pomelo&grep PET 1.5L..
1.99€
Torpedo IPA 13° 1 l
India Pale Ale - zachmelená aromatickými chmeľmiZámčan Torpedo IPA je nefiltrované a nepasterizované remeselné pivo zachmelené aromatickými chmeľmi. IPA, teda India Pale Ale, je druh piva Pale Ale, čo je pomenovanie pre vrchne kvasené svetlé pivá. V porovnaní s klasickými pivami má IPA vyšší podiel alkoholu a horkosť. Torpedo IPA 13° patrí medzi jedinečné nápoje, ktoré si treba vychutnávať, ideálne v spoločnosti priateľov, rodiny či známych. V jedinom pohári na vás čakajú rôzne tóny a chute piva, na ktoré v bežných pivách určite nenatrafíte, a o túto špecialitu sa zaručene budete chcieť podeliť. Pivovar Zámčan pre vás pripravuje pivo, ktoré sa vymyká bežným nápojom. Preto je ideálne na výnimočné príležitosti ako sú oslavy či stretnutia s blízkymi. Remeselné pivo IPA Torpe..
4.00€
Zámčan Tiberius 12° 1 l
Zámčan Tiberius 12° 1 l svetlý ležiak plzenského typu Zámčan Tiberius je svetlý ležiak plzenského typu. Práve tento typ piva patrí k najobľúbenejším a najpopulárnejším, takže nemôže chýbať ani u nás. Ako už vyplýva z názvu, jeho história sa začala písať v meste Plzeň v roku 1295, a dnes je obľúbený v celej Európe. Zámčan Tiberius svetlý ležiak plzenského typu 12° je spodné kvasené pivo. Varí ho pivovar Zámčan podľa pôvodnej receptúry zo žateckého chmeľu, svetlejšieho sladu a mäkkej vody. Zlatistá farba, krémová pena, znamenitá horkosť a troška pikantnosti sú pre svetlý ležiak plzenského typu charakteristické. Svetlé pivo z minipivovarov je vždy jedinečné a lahodné. Pivo sa výborne hodí k burgrom, pizzi, BBQ krídielkám, ale aj k menšiemu občerstveniu na párty, ako sú pagáče..
3.00€
Zámčan Tiberius 12° 1 l 5+1 ZADARMO
Zámčan Tiberius 12° 1 l svetlý ležiak plzenského typu, 5 + 1 zadarmoZámčan Tiberius je svetlý ležiak plzenského typu. Práve tento typ piva patrí k najobľúbenejším a najpopulárnejším, takže nemôže chýbať ani u nás. Ako už vyplýva z názvu, jeho história sa začala písať v meste Plzeň v roku 1295, a dnes je obľúbený v celej Európe. Zámčan Tiberius svetlý ležiak plzenského typu 12° je spodné kvasené pivo. Varí ho pivovar Zámčan podľa pôvodnej receptúry zo žateckého chmeľu, svetlejšieho sladu a mäkkej vody. Zlatistá farba, krémová pena, znamenitá horkosť a troška pikantnosti sú pre svetlý ležiak plzenského typu charakteristické. Svetlé pivo z minipivovarov je vždy jedinečné a lahodné. Pivo sa výborne hodí k burgrom, pizzi, BBQ krídielkám, ale aj k menšiemu občerstveniu na párty, ako ..
15.00€
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)