Víno

K dobrému jedlu patrí dobré víno, preto nemôže chýbať ani v našej ponuke alkoholických nápojov. Vybrať si môžete červené aj biele víno. Máte radšej obľúbený rizling vlašský alebo frankovku? Červené a biele víno vám spríjemnia posedenie s priateľmi pri jedle alebo na oslave. Čaká vás romantický večer? Aj jeho atmosféru celkom premení kvalitné víno. ZĽAVA
Bernardi - Prosecco DOC extra dry
Prosecco je šumivé víno, ktoré dokáže nahradiť šampanské pri prípitkoch na oslavách alebo pri výnimočných príležitostiach. Popíjať ho môžete samostatne, ale pripraviť sa z neho dajú aj skvelé drinky, ktoré osviežia každú párty. Skúsiť môžete Prosecco s mandarínkovou šťavou a plátkom mandarínky alebo ho použiť na prípravu populárneho Mojita.   Bernardi Prosecco Doc Extra Dry pochádza z Talianska, konkrétne z oblasti Veneto. Biele šumivé víno sa odporúča podávať vychladené na teplotu 6 - 8 °C. Prosecco od Bernardi Pietro e Figli má svetlú slamovo žltú farbu, jemnú a konštantnú perlivosť. Svieže a elegantné prosecco vás očarí svojou ľahkou a lahodnou ovocnou arómou. Pohárik Bernardi Prosecco Doc Extra Dry si môžete dať ako aperitív, ale vhodný je aj ako perlivá bodka na konci b..
8.90€ 9.90€
RÍBEZĽOVÉ VÍNO
Ovocné vína s ich znamenitou chuťou patria medzi vyhľadávané alkoholické nápoje. Obzvlášť to platí pri ríbezľovom víne. Ríbezlák je svieže víno, ktoré môže byť príjemnou zmenou v porovnaní s tradičným vínom z hrozien. Polosladké ríbezľové víno má intenzívnu tmavorubínovú farbu, takže zaujme aj vizuálne. Po otvorení vás očarí podmanivá vôňa čiernych ríbezlí, ktorú pocítite aj na jazyku. Dokonalú jemnosť a harmóniu dotvára cukor. Ríbezľové víno je vhodným nápojom k sladkým jedlám a dezertom, ale aj k mäsu, zelenine či pizzi podľa vášho výberu. Asi najviac si ho vychutnáte na letnej grilovačke, závan leta si však vďaka nemu môžete pripomenúť po celý rok. Ríbezľové víno by sa malo podávať vychladené, optimálna je teplota 14 - 16 °C. Práve správna teplota pri servírovaní ..
4.49€
Sudové víno - Frankovka 1,5L PET
Sudové víno z Levíc, balené do 1,5L PET fľiaš..
3.30€
Sudové víno - Rizling vlašský 1,5L PET
Sudové víno z Levíc, biele, rizling vlašský načapovaný do 1,5L PET fľiaš, s donáškou do domu..
3.30€
Rizling Vlašský 1 l fľaša
Rizling VlašskýRizling vlašský je odroda viniča, ktorá je rokmi overená ako ideálna odroda na výrobu bieleho vína. Rizling je ľahké a svieže víno, ideálne na leto, k chutnému obedu, večeri alebo k drobnému snacku. Môžete si ho vychutnať tiež ako strik. Pohárik bieleho vína si môžete dopriať aj ako prípitok pri výnimočných udalostiach.Rizling vlašský sa môže podávať napríklad k husacine a kačacine, k teľaciemu mäsu, ale i k hydinovým alebo zeleninovým jedlám. Zostalo vám trochu vína v nedopitej fľaši? Biele víno dodá vynikajúcu príchuť mnohým pokrmom. Už ste si vybrali, čo si dnes dáte z našej ponuky? K vášmu jedlu si nezabudnite pridať aj biele víno rizling vlašský. Donáška jedla Nové Zámky vám vašu objednávku doručí do 60 minút. Nezabudnite na spr..
3.30€
Frankovka 1 l fľaša
Červené víno Frankovka 1 lFrankovka je obľúbená a starobylá odroda vínnej révy, z ktorej sa vyrába lahodné červené víno. Frankovka môže byť príjemným spestrením obeda alebo večere a pohár vína sa rozhodne hodí aj na oslave či stretnutí s priateľmi. Červené víno je pre svoju osobitú chuť často pridávané aj do rôznych receptov. Stačí len troška a hovädzie mäso alebo divina získajú dokonalú príchuť!Ak si chcete frankovku naozaj vychutnať, doprajte si ju k jedlám z hovädzieho a bravčového mäsa. Jej jedinečná chuť doplní aj pikantné pokrmy, guláš a môžete si ju dopriať aj k hovädziemu vývaru. Milujete syry? Čo tak červené víno a pizza so štyrmi druhmi syra? Odporúčaná teplota pri servírovaní je 15 °C.    Čo si dáte v nedeľu na rodinný obed? V&..
3.50€
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)