Pivo

Pivo

Remeselné pivo s jeho výnimočnou chuťou je celkom iné ako klasické pivá z veľkých pivovarov. Pivné špeciality si môžete vychutnať len tak po dlhom dni, ale skvele doplnia aj pizzu, burger či iné jedlo. Ak ste ešte čaro remeselného piva neobjavili, je najvyšší čas to zmeniť. Hodí sa aj na párty alebo grilovačku s priateľmi.Pivovica 0,5 l
Pivovica vyrobená z remeselného piva Zámčan 12, tradičnými postupmi destilácie. Výrobný postup je identický s výrobou Whisky, avšak bez ležania v sudoch niekoľko rokov..
20.00€
Zámčan Tiberius 12° 1 l
Zámčan Tiberius 12° 1 l svetlý ležiak plzenského typu Zámčan Tiberius je svetlý ležiak plzenského typu. Práve tento typ piva patrí k najobľúbenejším a najpopulárnejším, takže nemôže chýbať ani u nás. Ako už vyplýva z názvu, jeho história sa začala písať v meste Plzeň v roku 1295, a dnes je obľúbený v celej Európe. Zámčan Tiberius svetlý ležiak plzenského typu 12° je spodné kvasené pivo. Varí ho pivovar Zámčan podľa pôvodnej receptúry zo žateckého chmeľu, svetlejšieho sladu a mäkkej vody. Zlatistá farba, krémová pena, znamenitá horkosť a troška pikantnosti sú pre svetlý ležiak plzenského typu charakteristické. Svetlé pivo z minipivovarov je vždy jedinečné a lahodné. Pivo sa výborne hodí k burgrom, pizzi, BBQ krídielkám, ale aj k menšiemu občerstveniu na párty, ako sú pagáče..
3.20€
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)