• Pivovica 0,5 l

Pivovica vyrobená z remeselného piva Zámčan 12, tradičnými postupmi destilácie. Výrobný postup je identický s výrobou Whisky, avšak bez ležania v sudoch niekoľko rokov

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Pivovica 0,5 l

  • 20.00€


Súvisiace produkty

Coca Cola Zero (1,0 liter) [700]
COCA COLA ZERO (1,0 LITER)Vynikajúca chuť, ktorá je charakteristická pre tradičnú Coca Colu, je tu pre vás aj bez obsahu cukru. Coca Cola Zero obsahuje len 1 kcal na 250 ml nápoja. Vyhovie tak všetkým tým, ktorí kontrolujú svoj energetický príjem ako aj príjem cukru. Tak čo. Už viete, ktorý nealkoholický nápoj si dnes objednáte k svojmu jedlu? Coca Cola osviežuje a prináša novú energiu už 125 rokov. Tento nápoj vo výhodnom balení a bez cukru si môžete dopriať aj vy. Nezabudnite, že Coca Cola Zero najlepšie chutí, ak sa s ňou podelíte so svojimi priateľmi! Coca Cola Zero obsahuje dávku kofeínu, ktorý má povzbudzujúce účinky na nervovú sústavu a pôsobí proti únave. Kofeín navyše prospieva tráveniu. Aj preto sa Coca Cola Zero radí k najviac ..
1.90€
Captain Morgan Spiced 35% 1 l
Captain Morgan Spiced 35% 1 l..
16.90€
Olmeca Tequila Silver 1L
svetoznáma tequila z mexika v striebornej edícii v litrovej fľaši na donášku do domu..
25.90€
Olmeca Gold 1L
Olmeca Gold 1L..
26.90€
Aperol 1L
PopisAperol je alkoholický nápoj radiaci sa medzi korenené bittery. Má oranžovo-červenú farbu s ovocnou ľahkou horkou chuťou. Vyrába sa z horca, rebarbory, výťažkov z pomarančov, aromatických bylín a farbív. Vznikol v talianskej rodinnej firme Barbieri na kraji mesta Padova okolo roku 1919. Jeho zvláštnosťou je veľmi nízky obsah alkoholu.Zloženielieh, cukor, rastlinné výťažky, soľ, prírodná aróma(obsahuje chinín), farbivá: E110, E124..
14.90€
Sudové víno - Chardonnay 1L PET
Sudové víno, načapované do 1L PET fľiaš, s donáškou do domu..
2.55€