• 2x pizza combo

Výhodné combo pizza: 2 x pizza . 

Zostali ste s kolegami trčať v práci a vyhladli ste? Pizza combo výhodné menu  zaženie aj ten najväčší hlad. Alebo k vám má prísť návšteva a nechce sa vám pripravovať občerstvenie? Pizza na párty, pre priateľov alebo pre celú rodinu len tak na večeru sa o všetko postará za vás. Vy sa len pohodlne usaďte, naklikajte svoju objednávku a pizza combo bude u vás už do jednej hodiny.

Výhodná kombinácia 2 x pizza  vám navyše ušetrí. K 2 x pizza combo si za výhodnejšie ceny môžete objednať aj palacinky, domáce kuracie nugetky a barbecue krídelká.

Vyberte si svoje obľúbené pizze. Je to šunka a kukurica, alebo ste milovníkom šampiňónov a čiernych olív? Neodolateľnú chuť prinesie aj pizza Quattro cheese s mozzerelou, nivou, eidamom a údeným eidamom. Pre tých, ktorí obľubujú tradičné slovenské suroviny, je v našej ponuke pripravená Sedliacka pizza so smotanou, bryndzou, slaninou a vynikajúcou červenou cibuľkou. To, samozrejme, stále nie je všetko, vybrať si môžete aj z ďalších jedinečných kombinácií príchutí!

Kto by rád dlho čakal na jedlo, keď už je hladný? S nami vám to nehrozí. Donáška pizza Nové Zámky bude u vás už o jednu hodinu. Donáška Nové Zámky, Andovce, Aňala, Bajč, Bánov, Dvory nad Žitavou, Nesvady.  

Alergény: múka, mlieko, vajcia, sezam. 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

2x pizza combo

  • 16.00€
  • 13.90€


Dostupné možnosti