• [27] Tibi`s pizza

Tibi`s pizza: pizza cesto, rajčinový pretlak, syr mozzarela, šunka, šampiňóny, feferónky, zelené olivy, niva.

 

Pizza je jedlo, ktoré ponúka priam nekonečné množstvo možností. Príkladom toho jej aj Tibi`s pizza. Pizza so syrom, šunkou a šampiňónmi je klasika, ktorú poznajú azda aj všetci milovníci tohto talianskeho jedla. Predstavte si ju však spolu s feferónkami, zelenými olivami a nivou! Túto unikátnu kombináciu si môžete vychutnať s rajčinovým základom, no môžete tiež trošku zaexperimentovať a vybrať si iný. Stačí sa len zamyslieť... A nezabudnite si vybrať aj pizza okraje plnené syrom alebo potreté cesnakom.

 

Alebo máte chuť ešte na niečo iné? Vyberte si svoje vlastné extra prílohy na pizzu. Či už to bude saláma, pikantné chilli, jalapeňo alebo baranie rohy, je len na vašej voľbe. Na Tibi`s pizzu pre vás radi pridáme tiež slaninu, eidam, papriku, brokolicou, olivy alebo cibuľu. Zvoliť si môžete tiež kukuricu alebo paradajky.

 

Radi by ste si dali po dobrom jedle aj niečo sladké? Nezabudnite si pozrieť našu ponuku dezertov, v ktorej iste nájdete tú správnu pochúťku. Pizza donáška bude u vás už do 1 hodiny od vytvorenia objednávky.

 

Alergény: múka, mlieko, vajcia, sezam.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

[27] Tibi`s pizza

  • 7.99€


Dostupné možnosti