• Orieškovo-kakaová šiška 3ks

3ks Šišiek plnených kakaovo-orieškovou plnkou.


obsahuje laktózu a glutén

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Orieškovo-kakaová šiška 3ks

  • 2.95€


Súvisiace produkty

ZĽAVA
Headersini
Headersini Pizza tyčinky s cesnakom a syrom 300 g. Headersini sú vynikajúcou pochúťkou k pivu, vínu aj nealko nápojom. Vychutnáte si ich, či sedíte len tak pri telke, na terase, alebo sledujete zápas s priateľmi. Pizza tyčinky s cesnakom a syrom mozzarella môžete ponúknuť každej návšteve. Nezabudnite sa však vopred pripraviť na to, že sa po nich len tak zapráši! Lahodná chuť a jedinečná súhra ingrediencií — pizza štangle Headersini sa doslova rozplývajú na jazyku. Hneď po prvom zahryznutí pocítite závan morského vzduchu a v myšlienkach sa ocitnete na talianskej pláži. Tieto gressini vám prinesú na jazyk tú pravú príchuť Stredomoria. Chrumkavé okraje a roztečená mozzarela doslova lákajú k tomu, aby ste si dali ešte j..
3.99€ 4.50€
Pálava
VÍNO S PRÍVLASTKOM VÝBER Z HROZNA, BIELE, POLOSUCHÉVíno so zlatožltým farebným odtieňom s príťažlivou vôňou kvetov a bazy. Chuť je plná s príjemnou sviežou kyselinou v zábere bohato korenisté. Odporúčame podávať k bielemu mäsu, k rybám na grile a k pareným syrom. Pre vyniknutie chuti podávajte vychladené na 11 – 12 °C.Ročník: 2018Objem: 0,75lDruhvíno s prívlastkom výber z hrozna, biele, polosuchéTyp fľašeBordolese EuropeaObjem0,75RegiónTekovský – Vinohradnícka obec: Nový Tekov vinica: Starý vrchRočník2018..
8.90€
ZĽAVA
Syrové pagáče 50ks
Čerstvo upečené syrové pagáčiky, doručené do 1h od objednania. Váha je približne 1kg, 50ks.zloženie: syr, múka, mlieko, maslo.obsahujú alergén glutén a laktózu..
9.95€ 12.00€