• Bernardi - Prosecco DOC extra dry

Prosecco je šumivé víno, ktoré dokáže nahradiť šampanské pri prípitkoch na oslavách alebo pri výnimočných príležitostiach. Popíjať ho môžete samostatne, ale pripraviť sa z neho dajú aj skvelé drinky, ktoré osviežia každú párty. Skúsiť môžete Prosecco s mandarínkovou šťavou a plátkom mandarínky alebo ho použiť na prípravu populárneho Mojita.   

Bernardi Prosecco Doc Extra Dry pochádza z Talianska, konkrétne z oblasti Veneto. Biele šumivé víno sa odporúča podávať vychladené na teplotu 6 - 8 °C. Prosecco od Bernardi Pietro e Figli má svetlú slamovo žltú farbu, jemnú a konštantnú perlivosť. Svieže a elegantné prosecco vás očarí svojou ľahkou a lahodnou ovocnou arómou. Pohárik Bernardi Prosecco Doc Extra Dry si môžete dať ako aperitív, ale vhodný je aj ako perlivá bodka na konci bohatého obedného alebo večerného menu.

ŠUMIVÉ VÍNO,

BIELE, EXTRA SUCHÉ

Farba svetlo-slamovo žltá s jemnou a konštantnou perlivosťou. Delikátna aróma s ľahkou ovocnou vôňou. Živé, svieže a elegantné. Skvelý výber pre aperitív, príjemne doplní záver jedla. Podávajte pri teplote 6 – 8 °C.

Obsah alkoholu: 11,5% obj.

KrajinaTaliansko
Farbabiele
VýrobcaBernardi Pietro e Figli
OblasťVeneto
OdrodaGlera (Prosecco)
Objem0,75 l

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Bernardi - Prosecco DOC extra dry

  • 9.90€
  • 8.90€


Súvisiace produkty

ZĽAVA
TRAMÍN ČERVENÝ
VÍNO S PRÍVLASTKOM VÝBER Z HROZNA, BIELE, SUCHÉVíno zlatožltej farby, muškátovej vône, v ktorej dominujú kúsky sladkého žltého melóna, v chuti elegantné s korenistými tónmi. Odporúčame k hydine s ovocím, bažantovi, hovadziemu mäsu a zrejúcim plesňovým syrom. Podáva sa pri teplote 11 – 12 °C.Ročník: 2019Objem: 0,75lDruhvíno s prívlastkom výber z hrozna, biele, suchéTyp fľašeBordolese EuropeaObjem0,75RegiónTekovsky – Vinohradnícka obec: Nový Tekov vinica: Tekovský dudokRočník2019..
6.90€ 8.90€
ZĽAVA
CABERNET SAUVIGNON ROSÉ
VÍNO S PRÍVLASTKOM KABINETNÉ, RUŽOVÉ, POLOSUCHÉCabernet Sauvignon Rosé je víno s prívlastkom kabinetné. To znamená, že jeho cukornatosť je 19 - 21 ° NM. Rozhodne preto nepatrí k najsladším vínam. Na výrobu takéhoto vína sa používa hrozno v plnej zrelosti s vyššou cukornatosťou. Cabernet Sauvignon Rosé je ružové polosuché víno, ktoré  je typické svojou jemnou ružovou farbou a vôňou červených ríbezlí a lesných malín. Po prvom dúšku vás opantá svieža chuť ríbezlí, malín a jahôd. Pri doznievaní chuti môžete rozpoznať aj jemné tóny jogurtu. Aróma a chuť sú veľmi osviežujúce.   Cabernet Sauvignon Rosé je vhodný ku dezertom, ale aj ku grilovanej zelenine alebo chrumkavým BBQ krídielkám. Toto víno sa osvedčilo tiež v kombinácii s pizzou, najmä p..
6.50€ 6.90€
Pálava
VÍNO S PRÍVLASTKOM VÝBER Z HROZNA, BIELE, POLOSUCHÉVíno so zlatožltým farebným odtieňom s príťažlivou vôňou kvetov a bazy. Chuť je plná s príjemnou sviežou kyselinou v zábere bohato korenisté. Odporúčame podávať k bielemu mäsu, k rybám na grile a k pareným syrom. Pre vyniknutie chuti podávajte vychladené na 11 – 12 °C.Ročník: 2018Objem: 0,75lDruhvíno s prívlastkom výber z hrozna, biele, polosuchéTyp fľašeBordolese EuropeaObjem0,75RegiónTekovský – Vinohradnícka obec: Nový Tekov vinica: Starý vrchRočník2018..
8.90€